Колекција HeirloomРачно изработени во Британија, користејќи само најбезбедна природна кожа, Inch Blue обувките се специјално дизајнирани да дозволат малите ноџиња да дишат и да растат природно. Секоја серија на кожа која се користи е целосно тестирана во фабриката во Велс, за да се осигура дека ги надминува британските и европските стандарди.

Карактеристики на обувките:
• Мека кожа која овозможува нозете да дишат и растат природно.
• Безвременски стилови со современ дизајн.
• Не се лизгаат. Велур кожата е идеална за плочки и дрвени подови.
• Се препорачуваат за внатрешна употреба, дома, градинки, игротеки, итн.
• Чистење со влажна крпа или со одобрено средство за чистење на кожа.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Derby Rose Pink
Карактеристики на обувките: • Мека кожа која овозможува нозете да дишат и растат природно. • Без..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.800 MKD
Mabel Grey
Карактеристики на обувките: • Мека кожа која овозможува нозете да дишат и растат природно. • Без..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.800 MKD
Mabel Red
Карактеристики на обувките: • Мека кожа која овозможува нозете да дишат и растат природно. • Без..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.800 MKD
Mabel Pink
Карактеристики на обувките: • Мека кожа која овозможува нозете да дишат и растат природно. • Без..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.800 MKD
Riley Leopard
Карактеристики на обувките: • Мека кожа која овозможува нозете да дишат и растат природно. • Без..
1.900 MKD
без ДДВ: 1.900 MKD
HIPPO.MK © 2024.