Sheepskin Cwtches


Cwtch, велшкиот збор за љубов во облик на прегратка, е совршен начин да ги опишеме нашите чизмички од овча кожа.

Карактеристики на обувките:
- Мека овча кожа за да ги задржи нозете топли во зима.
-
Кожа која овозможува нозете да дишат.
- Лепенка за полесно облекување.
- Изработени во Британија.
- Рачно сошиени.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Cwtch Tan
Cwtch, велшкиот збор за љубов во облик на прегратка, е совршен начин да ги опишеме нашите чизмички о..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.800 MKD
Cwtch Pink
Cwtch, велшкиот збор за љубов во облик на прегратка, е совршен начин да ги опишеме нашите чизмички о..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.800 MKD
Cwtch Blue
Cwtch, велшкиот збор за љубов во облик на прегратка, е совршен начин да ги опишеме нашите чизмички о..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.800 MKD
Cwtch Black
Cwtch, велшкиот збор за љубов во облик на прегратка, е совршен начин да ги опишеме нашите чизмички о..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.800 MKD
HIPPO.MK © 2024.