Mabel Grey

Mabel Grey

1.800 MKD
Производител: Inch Blue
Шифра на производ: 3125
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Величина:Карактеристики на обувките:

• Мека кожа која овозможува нозете да дишат и растат природно.
• Безвременски стилови со современ дизајн.
• Не се лизгаат. Велур кожата е идеална за плочки и дрвени подови.
• Се препорачуваат за внатрешна употреба, дома, градинки, игротеки, итн.
• Чистење со влажна крпа или со одобрено средство за чистење на кожа.
•  Изработени во Британија.  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HIPPO.MK © 2024.