Aeroplane Clouds

Aeroplane Clouds

1.600 MKD
Производител: Inch Blue
Шифра на производ: 2874
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Величина:Карактеристики на обувките:
• Материјали кои спречуваат лизгање.
• Кожа која овозможува нозете да дишат и растат природно.
• Еластични глуждови за полесно облекување и гаранција дека обувките навистина остануваат на нозете.
• Се препорачува за бебиња како нешто најблиску до одење боси.
• Децата ги обожаваат

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
HIPPO.MK © 2024.