Cwtch Tan
  • Cwtch Tan
  • Cwtch Tan

Cwtch Tan

1.800 MKD
Производител: Inch Blue
Шифра на производ: 1114
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Величина:


Cwtch, велшкиот збор за љубов во облик на прегратка, е совршен начин да ги опишеме нашите чизмички од овча кожа.

Карактеристики на обувките:
- Мека овча кожа за да ги задржи нозете топли во зима.
-
Кожа која овозможува нозете да дишат.
- Лепенка за полесно облекување.
- Изработени во Британија.
- Рачно сошиени.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HIPPO.MK © 2024.