BIG-Street-Bike
  • BIG-Street-Bike
  • BIG-Street-Bike
  • BIG-Street-Bike
  • BIG-Street-Bike
  • BIG-Street-Bike
  • BIG-Street-Bike

BIG-Street-Bike

5.500 MKD4.500 MKD
Производител: BIG.de
Шифра на производ: 800056360
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

BIG Street Bike е совршено прилагоден на детската ергономија и е опремен со генијални додатоци. Додека возат наоколу децата го развиваат своето чувство за баланс  и координација на еден забавен начин. Совршената ергономија и нискиот центар на гравитација осигуруваат дека возилото (моторчето) обезбедува максимална сигурност и ги доведува малите тркачи до нивната цел на секое возење.

Тркалата се обложени со слој од мек материјал и обезбедуваат одлична тракција и тивок шум при возење. Ергономските управувачи (рачки)  прилагодени се за деца, обезбедуваат цврста поддршка и ги штитат малите рачиња доколку погодат нешто. За да се спречи децата да се превртуваат при прескокнување и заобиколување на одредени препреки имплементирано е заклучување на воланот, што обезбедува високо ниво на стабилност.

BIG Street Bike се произведува во Германија и е погоден за деца на возраст од осумнаесет месеци и нагоре.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Hippo.mk © 2020.